Apie Porciją

Didelę patirtį sukaupusi Jūratė ir idėjomis bei energija trykštanti Monika – tai unikalus mamos ir dukters duetas, kuris aprūpins Jūsų šventę kokybiškais ir velniškai gardžiais užkandžiais, ir užtikrins, kad visi liktų patenkinti.

Daugiametė patirtis, individualus požiūris į kiekvieną užsakovą, kokybiški produktai ir visiškas atsidavimas darbui – tai, kuo gali didžiuotis „Porcija“.

Net ir pats didžiausias gurmanas tarp „Porcijos“ siūlomų užkandžių ras tai, kas pamalonins jo gomurį. Belieka tik išsirinkti, kokie užkandžiai papuoš Jūsų šventinį stalą, susisiekti su „Porcijos“ įkūrėjomis ir išdėstyti savo norus.

Daugiau Jums nereikės rūpintis niekuo – „Porcija“ atsižvelgs į visus Jūsų pageidavimus ir Jūsų šventei suteiks daugiau skonio ir malonumo!

Monika ir Jūratė

Monika

Nuo šešiolikos metų kartu su mama Jūrate virtuvėje besisukiojusi ir ruošti maistą Norvegijos ambasados renginiams padėjusi Monika vieną dieną suprato, kad nori ir gali imtis savo išvežamojo maisto veiklos. Jai nekyla klausimų, kaip sukurti meniu ar vadovauti virtuvės darbui, kadangi šios patirties ji gavo visus metus puoselėjusi Kafeterijos „Planeta“ valgiaraštį. Pradėjusi savo išvežamojo maisto veiklą, ji jau turėjo daugiau nei 30 renginių iki 100 svečių.

Jūratė

Dvidešimt vienerius metus Norvegų ambasadoje asmenine ambasadoriaus virėja dirbanti Jūratė sukaupė nemenką patirtį. Idėjų savo ruošiamiems patiekalams ji sėmėsi iš ambasadorių žmonų, kurios savo ruožtu įvairių patiekalų receptų atsiveždavo iš skirtingų šalių, kur jos reziduodavo kartu su savo vyrais. Pusryčius Norvegijos karaliui ir vakarienę NATO generaliniam sekretoriui gaminusi virėja turi ką pasiūlyti ir kiekvienam iš mūsų.

„Porcijos“ politika

Įprastai per renginius vienam žmogui yra užsakoma nuo 3 vnt. vieno kąsnio užkandžių, bet viskas priklauso nuo to renginio trukmės. Jei renginys trunka 1 val. – tuomet 3-5 vnt., jei renginio trukme ilgesnė – reikėtų pagalvoti apie gausesnes vaišes.

Porcijos stalas visada yra dekoruojamas originaliai ir atsižvelgiant į kliento pageidavimus. Jei klientas palieka laisvę mums, mes visada atsižvelgsime į metų laiką, šventės temą ir užtikrinsime, kad visi liktų patenkinti.
Vieno kąsnio sumuštinių kainos visada yra lanksčios. Ištikimiems klientams taikome nuolaidas. Taip pat jos taikomos didesniems renginiams, kur vienos porcijos užsakymas siekia daugiau nei 100 vnt. Minimalus užsakymo dydis turi būti ne mažesnis nei 100eur. Kartais galime pagaminti  ir mažesniais kiekiais, jei tą dieną turime daugiau užsakymų.

Atidavę savo šventės stalą į mūsų rankas, sulauksite visapusiškos pagalbos, padėsime rasti dekoracijas, indus, lėkštes ir kt.

KAIP PASKAIČIUOTI, KOKIO KIEKIO VIENO KĄSNIO UŽKANDŽIŲ REIKIA JŪSŲ ŠVENTEI?